“Інгулець” завершив сезон нічиєю

2019-05-27. - 09-59 / 240

fc-inguletsВогняної кінцівки чемпіонату сьогодні не вийшло, хоча очікування від матчу “Інгульця” з “Балканами” були вельми великими. Підопічні Сергія Лавриненка дійсно були не проти забити, особливо старалися Акименко та Щедрий. Але суперник поставив собі за мету набрати очки за всяку ціну, що дозволило б обійти “Миколаїв” і посісти підсумкове восьме місце, тому вибудував кілька ешелонів перед воротами Паламарчука.

По-справжньому небезпечні моменти почали виникати біля обох воріт тільки після перерви. Господарі двічі претендували на пенальті, але обидва рази арбітр їх проханням не повірив. У гостей же Дмитро Болокан виходив на побачення з Антоном Ситниковим, але воротар довів, що не застоявся і в блискучому стрибку парирував удар. У підсумку матч так і закінчився нульовою нічиєю, яка залишила “Інгулець” на шостому місці з 42 очками в активі, а “Балканам” дозволила стати восьмими з 38 балами.

Інгулець – Балкани 0:0
Інгулець: Ситников, Запорожець (Піднебенной 67), Клименко (Солдат 90), Коваленко, Передистий, Акименко (Елла 43), Кучеренко, Балан, Щедрий (Писко 79), Лупашко, Синьогуб.
Балкани: Паламарчук, Юречко, Саламаха, Платунов, Ільницький, Пархоменко, Гаврилюк (Гончаренко 90+1), Тропанец, Опря, Паламар, Георгієв (Пєнов 65).
Попередження: Запорожець (54); Щедрий (71) – Опря (52)

Джерело: Спортивна Кіровоградщина

загрузка...