У Кропивницькому «Зірка» впевнено перемогла «Локомотив»

2019-05-27. - 10-51 / 382

fc-zirkaУ Кропивницькому «Зірка» в рамках чемпіонату Кіровоградської області з футболу серед аматорів провела другий матч. Суперником був знам’янський «Локомотив».

Для знам’янчан це був перший матч у нинішньому сезоні, адже матч першого туру «Локомотив» – ФК «Новоукраїнка» на прохання новоукраїнців було перенесено на 12 червня. А от для «Зірки» це вже другий матч. У першому турі вдома «Зірка» з рахунком 3:1 переграла «Локомотив СВТ» (Помічна).

У порівнянні з попереднім матчем «Локомотивом СВТ» у стартовому складі «Зірки» сталася лише одна зміна. Олександр Кочура через пошкодження не зміг зіграти в цьому матчі – його замінив Дмитро Барбанов.

Матч розпочався з атак кропивницької «Зірки» – Максим Скоров з лівого флангу прострілював у воротарську – надійно зіграв голкіпер гостей. А на 11-ій хвилині матчу Бориса Сафронов пробив повз ворота. Вже у наступній атаці Руслан Красовський заробив перспективний штрафний удар – Єгор Кривошей поцілив у поперечину воріт.

А на 18-ій хвилині матчу кропивницька «Зірка» відкрила рахунок – Руслан Красовський замкнув передачу з флангу, результативно замкнувши дальню стійку воріт. А через 15 хвилині Руслан Красовський забив другий м’яч у ворота суперника: після подачі Максима Скорова з флангу Руслан пробивав головою – голкіпер відбив і він же був першим на добиванні – 2:0.

На 38-ій хвилині матчу Денис Ромашев заробив штрафний удар, який виконував Єгор Кривошей – голкіпер спіймав м’яч, який летів у ближній нижній кут воріт. Далі до перерви небезпечних моментів біля воріт команд не було. На перерву команди пішли за рахунку 2:0 на користь «Зірки».

На старті другої половини зустрічі пару напівмоментів створили господарів, але без результатно. Артем Солодов у гостей вибігав у контрвипад, але передача на дальню стійку воріт у нього не вийшла. На 58-ій хвилині Олександр Постільняк парирував удар Сергій Кутулупенко – на добиванні був гравець «Зірки», але знову свою команду виручив голкіпер «Локомотиву» Олександр Постільняк.

На 72-ій хвилині матчу Артем Замніус збільшив рахунок до 3:0. Через пару хвилин господарі виходили в контратаку, але голкіпер зупинив Руслана Красовського з порушенням правил. Єгор Кривошей штрафний удар не вдало виконав. До завершення рахунок не зазнав змін. Кропивницька команда святкувала перемогу з рахунком 3:0.

Наступний тур у зоні «Захід» чемпіонату Кіровоградської області з футболу відбудеться 2 червня. У той день «Локомотив» у Знам’янці зіграє з «Агротехом» (Тишківка), а кропивницька «Зірка» завітає в гості до ФК «Новоукраїнка».

«Зірка» (Кропивницький) – «Локомотив» (Знам’янка) – 3:0 (2:0) (Красовський, 18, 33; Замніус, 72)

«Зірка» (Кропивницький): Козинець, Ромашев, Сидоренко, Кривошей (Попов, 89), Барбанов (Карпінець, 59), Лопушенко, Павлюк, Скоров (Манастирний, 86), Кутулупенко (Височин, 73), Красовський (Гайдюк, 78), Замніус (Махиня, 89)

«Локомотив» (Знам’янка): Постільняк, Паламарчук, Сафронов, Марущук (Замуренко, 76), Сайко (Аніцой, 46; Коваленко, 65), Солодов, Александров, Швець, Філінський (Степаненко, 79), Савін, Грузін

Попередження: Грузін, 15; Савін, 51; Постільняк, 74

Джерело: портал «Спортивна Кіровоградщина»