У Кропивницькому визначився чемпіон другої ліги

2019-06-02. - 11-32 / 277

football1 червня у Кропивницькому відбувся чемпіонський матч другої ліги, у якому зустрічалися переможці груп «А» та «Б» «Минай» і «Кремінь».

«Кремінь» до перемоги у групі йшов поступово, регулярно демонструючи хорошу гру. Команда із Закарпаття зуміли видати переможний фінішний спурт і скористатися поразкою «Черкащини Академії» в останньому турі від «Вересу».

Якщо аналізувати заявки команд, то варто відзначити, що в обох команд є екс-гравці кропивницької «Зірки» і даний стадіон для них не є чужим. Так, у складі «Минаю» грає екс-капітан «Зірки» Олег Допілка. У складі «Кременя» виступають екс-гравці кропивницької «Зірки» Максим Авер’янов та Роман Локтіонов. Останній є вихованцем олександрійського футболу, на території Кіровоградщини окрім «Зірки» захищав кольори ФК «Олександрія» та «Інгульця». Також у складі «Кременя» грає вихованець знам’янського футболу Олександр Сафонов. До речі, очолює «Кремінь» екс-гравець «Зірки» Ігор Столовицький.

На початку зустрічі Максим Авер’янов після розіграшу кутового бив головою з району штрафного майданчику – м’яч пролетів вище воріт. На 32-ій хвилині зустрічі Пиняшко пройшов лівим флангом, зробив простріл у штрафну «Кременя», але ніхто з його партнерів не замкнув простріл. У першій половині зустрічі підопічні Ігоря Столовицького більше контролювали м’яч, але от моментів зовсім мало.

На старті другого тайму матчу на вістрі атаки «Кременя» був Роман Локтіонов, але правильно було зафіксовано положення поза грою кропивницьким асистентом арбітра Дмитром Попельницьким. На 54-ій хвилині матчу після подачі з правого флангу Роман Локтіонов не дотягнувся до м’яча.

На 60-ій хвилині «Минай» ледь не відзначився: Гавриленко пробив вище воріт. А на 78-ій хвилині матчу «Кремінь» відкрив рахунок: відзначився Костянтин Черній, який реалізував вихід один на один з голкіпером суперника. Це взяття воріт стало єдиним. «Кремінь» виграв матч і став чемпіоном другої ліги.

«Минай» (Закарпатська область) – «Кремінь» (Кременчук, Полтавська область) – 0:1 (0:0) (Черній, 78)

«Минай»: Попович, Ощипко, Вагін, Беца, Стасюк, Страшкевич, Пиняшко, Дмитренко, Кополовець (Гавриленко 59), Микуляк, Федак (Нурієв 43).
«Кремінь»: Котляров, Маліновський, Серденюк, Ченбай, Вовкодав, Сафонов, Масалов (Ентін 66), Астахов (Локтіонов 40), Сидоренко, Авер’янов (Задерецький 80), Черній (Піскун 90+4).
Попередження: Вагін (35); Микуляк (80) – Масалов (20); Сидоренко (75)

Джерело:  портал «Спортивна Кіровоградщина»