Кіровоградщина: кандидати-мажоритарники від партії “Слуга народу”

2019-07-05. - 09-06 / 642

ze-kom-depСписок кандидатів в одномандатних округах Кіровоградської області від партії “Слуга народу”:

Округ № 99 – Дануца Олександр Анатолійович
Закінчив Кіровоградський державний технічний університет за спеціальністю «Менеджмент організацій». Медіаменеджер, генеральний директор ТОВ «Прайм-Тайм», президент Благодійного фонду підтримки незалежної преси, а також керівник Кіровоградського обласного штабу кандидата в Президенти України Володимира Зеленського.

Округ № 100 – Мурдій Ігор Юрійович
Закінчив Кіровоградський національний технічний університет за спеціальністю «Інженер з підіймально-транспортних, будівельних, дорожніх, меліоративних, землерийних машин та обладнання», а також Харківський національний автомобільно-дорожній університет за спеціальністю «Будівництво доріг та аеродромів». Працює директором у компаніях, що спеціалізуються на дорожніх ремонтно-будівельних роботах.

Округ № 101 – Кузбит Юрій Михайлович
Закінчив юридичний факультет Прикарпатського університету імені Василя Стефаника. Директор адвокатської компанії та адвокат. Працював на керівних посадах у державних і комерційних компаніях.

Округ № 102 – Петрощук Артем Васильович
Закінчив юридичний факультет та кафедру військової юстиції Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Юрист, зараз здійснює адвокатську практику в складі адвокатського об’єднання. Раніше працював на керівних посадах в українських і міжнародних компаніях. Член Експертної ради Міністерства інфраструктури України.

Округ № 103 – Воронько Олег Євгенович
Закінчив Вищу школу управління охороною праці в Катовіце за спеціальністю «Управління проєктами» та факультет менеджменту Національної металургійної академії України. Випускник Дніпропетровського хіміко-технологічного інституту, факультет технології високомолекулярних сполук. Підприємець та займається реалізацією проєктів в ІТ-сфері.

загрузка...
Читайте смешные анекдоты и шутки бесплатно!