На Кіровоградщині прокуратура повернула державі три споруди

2019-12-03. - 13-04 / 383

На Кіровоградщині прокуратура повернула до державної власності три споруди цивільного захисту.

За інформацією, підставою звернення прокуратури до суду стало те, що вказаним рішенням та свідоцтвом незаконно оформлено право приватної власності на майно, яке відноситься до державної власності, у тому числі – на захисні споруди цивільного захисту, та за допомогою якого держава гарантує цивільний захист населення від надзвичайних ситуацій.

У свою чергу Регіональним відділенням ФДМУ не вжито таких заходів та не здійснено захист інтересів держави незважаючи на очевидний характер порушень.

Так, прокуратура у судовому порядку зобов’язала приватне підприємство повернути до державної власності в місті Олександрія три споруди цивільного захисту та частину теслярно-столярної майстерні загальною площею майже 4 тисяч квадратних метрів.

Зокрема, у суді прокуратура вимагала визнати незаконним та скасувати рішення виконавчого комітету Олександрійської міської ради в частині виготовлення свідоцтва про право власності на вказане державне нерухоме майно за ПрАТ «НВО «Етал» та визнати недійсним відповідне свідоцтво. Наразі інтереси держави поновлено в повному обсязі.

Прес-служба прокуратури Кіровоградської області

загрузка...