На Кіровоградщині затримали підозрюваного у вбивстві

2019-12-04. - 19-01 / 481

Працівники Олександрійського відділу поліції  вийшли на слід і затримали підозрюваного у вбивстві, що сталося кількома місяцями раніше.

Про це повідомляє Трибуна з посиланням на “Голос Громади”

Згідно з отриманою від нього інформацією, 13 серпня цього року до Олександрійського відділу поліції надійшло повідомлення від громадян, що за місцем проживання однієї 44-річної мешканки міста відчувається сильний трупний запах. Виїздом на місце пригоди слідчо-оперативної групи у вказаному заявниками домоволодінні було виявлено труп вищезазначеної громадянки з явними ознаками насильницької смерті.

Після цього поліцією проводились слідчо-розшукові дії, направлені на встановлення місцезнаходження особи, яка скоїла злочин. Нарешті в поле зору поліції потрапив такий собі 45-річний, раніше судимий чоловік без постійного місця проживання, після чого проводились заходи, направлені на встановлення місцезнаходження ймовірного зловмисника.

27 листопада працівниками Олександрійського відділу поліції було установлено місцезнаходження цієї особи. Як стало відомо, він раніше тривалий час був знайомий з загиблою; за деякими даними, обоє вони раніше неодноразово спільно розпивали алкогольні напої.

На даний час затриманому оголошено підозру в скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст.121 Кримінального кодексу України (Умисне тяжке тілесне ушкодження, вчинене способом, який має характер особливого мучення,  що спричинило смерть потерпілої) та судом обрано міру запобіжного заходу – тримання під вартою.