На виборах в ОТГ на Кіровоградщині обирали голів та депутатів

2019-12-24. - 12-52 / 404

Майже 54 % виборців взяли участь у перших місцевих виборах у шести об’єднаних територіальних громадах Кіровоградської області.

Про це Суспільному розповів начальник обласного відділу адміністрування держреєстру виборців Костянтин Яцук. Обирали голів та депутатів.

У Долинському районі в Братолюбівській громаді з результатом 42% переміг самовисуванець Анатолій Склярчук. В Гурівській громаді цього ж району найбільший відсоток голосів набрала Олена Василенко з партії ”Слуга народу” – у неї 27%.

У Добровеличківському районі в Олексіївській громаді переміг самовисуванець Анатолій Скороход – понад 52% голосів.

У Маловисківському районі в Злинській громаді понад 65% набрав самовисуванець Олександр Недолужко.

В Йосипівській громаді Новомиргородського району найвищий показник у самовисуванки Валентини Снісаренко – майже 81%.

У Новоукраїнському районі в Глодоській громаді переможцем виборів, з 38% голосів, став самовисуванець Петро Магда.

Серед кандидатів на посаду депутатів сільської, селищної та міської рад у дев’яносто двох виборчих округах перемогли тридцять дев’ять самовисуванців, двадцять три представника Всеукраїнського об’єднання ”Батьківщина”, чотирнадцять – від партії ”Слуга народу”, одинадцять – від ”Європейської солідарності”, двоє представляють партію ”Голос”. Троє набрали однакову кількість голосів – на цих округах відбудуться перевибори.

”В день виборів порушень, які б могли вплинути на хід голосування чи на підведення підсумків, зафіксовано не було”,– розповів Суспільному Костянтин Яцук.

kropyvnytskyiua.com