У кропивницькому коледжі знайшли порушень на кілька мільйонів

2020-01-24. - 15-05 / 3 258

У Кропивницькому під час ревізії діяльності будівельного коледжу фахівці виявили порушення, які призвели до втрати більше чотирьох мільйонів гривень.

Про це медіапорталу DOZOR повідомили в Держаудитслужбі.

За інформацією, деяким працівникам коледжу безпідставно присвоїли кваліфікаційні категорії, тому зайво виплатили 988, 2 тис. грн. зарплати. Також протягом трьох років замість проведення розподілу вакантних годин між учителями допускалася тарифікація вакантних посад із предметів, фахівцями з яких є керівники установи. Зокрема, адміністрації коледжу безпідставно виплатили погодинну оплату заміни вакантних годин, яка тривала понад два місяці, на суму 353, 3 тис. грн.

Порушення з оплати праці призвели до завищення суми середньоденної заробітної плати та зайвої виплати відпускних працівникам на суму 273,3 тис. грн та зайвого нарахування єдиного соціального внеску на загальну суму  355,7 тис. грн.

Аудитори виявили порушення при нарахуванні стипендії студентам коледжу: викладачами неправильно визначено загальну кількість студентів, що мають право отримувати стипендію та середній бал успішності, через що студентам було зайво нараховано та виплачено майже 1,3 млн  стипендії.

За інформацією відомства, серед інших порушень, що призвели до втрат на суму понад 1 млн грн, зокрема: надання одним із викладачів коледжу недостовірних даних щодо основного місця роботи, що стало підставою зарахування його як основного працівника та нарахування йому заробітної плати за фактично невідпрацьований час; покриття витрат на заробітну плату персоналу за рахунок коштів загального фонду бюджету, які мають здійснюватися за рахунок коштів спеціального фонду; відшкодування витрат на відрядження та проїзд без підтвердних документів; нестачу матеріальних цінностей, виявлену за результатами інвентаризації.

За допущені порушення фінансової дисципліни на двох посадовців склали протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 164-2 КУпАП. Про результати ревізії повідомили Нацполіцію, управління будівництва Кіровоградської ОДА.

загрузка...