У Знам’янці з двоповерхового будинку зняли покрівлю, а нову не поклали: жителів заливає дощами

2020-02-08. - 23-03 / 580

У Знам’янці Кіровоградської області жителі двоповерхівки живуть під відкритим небом. Стару покрівлю комунальники зняли ще в грудні. А нове покриття встановлювати не поспішають. Горище тільки затягнули плівкою, через яку в будинок течуть потоки дощової води.

«Воно бігло, як з крана», – скаржиться Раїса Серебрянська, мешканка будинку.

У кухні у Раїси вода зі стелі до сих пір стікає. Після дощу за ніч набігла повна миска. Пенсіонерка світло поки не включає – боїться, що спалахне проводка. За щиколотку води було і у сусідів Раїси. Потоп зняли на відео.

Потопи в двоповерхівці трапляються вже кілька років. Раніше через стару дірявий дах. Тепер – через відсутність покрівлі. Її почали ремонтувати два місяці тому. Старий шифер комунальники зняли, а новим не покрили. Закінчилися гроші. Мешканець будинку Юрій Іванов не може спокійно спати. Стеля над головою від протікання провис:

«У будь-який час він може впасти, ця стеля. Там якщо будуть ще продовжувати щось робити, то вони проваляться, будуть тут все ремонтники ».

Крім проблеми затоплених квартир, є ще одна. Будинком гуляє вітер, а жителі гріють вулицю. Скільки доведеться платити за газ, ще не підрахували.

«Я на першому живу поверсі, а й у нас в квартирах холодно. І витрата газу набагато більше. А пенсії не вистачить, щоб оплачувати », – скаржиться Галина Булах, що живе в будинку в новинах «Сегодня» на телеканалі «Україна» .

Цьому будовою більш восьми десятків років. Дах давно потребувала капітального ремонту. Але навіщо його почали взимку, люди не розуміють. У міськраді пояснюють.

Сергій Усатенко, начальник Знам’янського відділу ЖКГ:

«Всі кошти заново розподіляються на нові об’єкти. І не було, скажімо так, гарантії людям, що ці кошти виділятися в цьому році ».

А повністю відремонтувати покрівлю не дали дощі. Але відшкодувати збитки через зливи зі стелі мешканцям радять з підрядника. Тому що неякісно покрив дах плівкою. Той відмовляється. Стверджує, що в протікає даху винні погодні умови. Хто насправді винен у затопленні квартир, з’ясовуватиме спецкомісія, яку створюють у міськраді. Але юристи радять мешканцям відразу звертатися до суду.

Джерело: kontrakty.ua

загрузка...