«Олександрія» вдома програла київському «Динамо»

2020-03-08. - 12-50 / 448

7 березня відбувся матч 22-го туру УПЛ ФК «Олександрія» – «Динамо».

Це останній тур перед поділом команд на дві шістки. Обидві команди звітного матчу забезпечили собі потрапляння до першої шістки. За останню путівку заочно борються ковалівський «Колос» та ФК «Маріуполь». А от у звітному матчі команди боролися за очки, що дозволять краще мати положення у боротьбі за друге місце в УПЛ.

У першому таймі матчу на футбольному полі КСК «Ніка» було чимало боротьби, протистоянь і непоступливої гри. А наприкінці тайму гості вийшли вперед: з передачі Миколенка відзначився Шабанов, який сьогодні святкує День народження.

На старті другого тайму матчу Довгий отримав друге попередження і «Олександрія» залишилася у меншості. По при це господарі старалися зрівняти рахунок і в одному епізоді Бущан врятував киян після удару Задераки. А на 60-ій хвилині Буяльський з передачі Шепелєва подвоїв рахунок. А вже у наступній атаці господарі отримали право на виконання пенальті після порушення правил Сидорчуком проти Сітала. Гречишкін впевнено реалізував пенальті.

На 83-ій хвилині матчу кияни провели стрімку атаку – Шепелєв поцілив у стійку воріт Паньківа, але першим на добиванні був Миколенко – 1:3. Матч завершився перемогою київської команди.

11 березня між цими командами відбудеться ще один матч. Вже у Києві у рамках 1/4 фіналу Кубка України.

ФК «Олександрія» – «Динамо» – 1:3 (0:1) (Гречишкін, 62 (пен) – Шабанов, 45; Буяльський, 60; Миколенко, 85)

«Олександрія»: Паньків – Лучкевич (Пашаєв 72), Бухал, Дубра, Стецьков – Гречишкін, Довгий – Задерака (Протасов 63), Гордієнко (Грицук 46), Третьяков – Сітало
«Динамо»: Бущан – Кендзьора, Попов, Шабанов, Миколенко – Сидорчук (Кадірі 68), Буяльський (Дуелунд 87) – Караваєв, Шепелєв, Вербич – Русин (Піваріч 84)
Попередження: Задерака 17, Стецьков 31, Довгий 36, Паньків 45, Шаран 45+2 – Сидорчук 49, Миколенко 52, Караваєв 78
Вилучення: Довгий 48

Джерело: портал «Спортивна Кіровоградщина»