«Інгулець» програв у серії пенальті чвертьфіналу Кубка України

2020-03-11. - 19-20 / 384

Сьогодні відбувся чвертьфінальний матч Кубка України «Минай» (Закарпаття) – «Інгулець» (Петрове, Кіровоградська область).

Переможець цього чвертьфінального матчу визначався у серії пенальті.  «Минай» святкував перемогу – 6:5. У складі господарів Карноза і Стасюк пробили вище воріт. Голкіпер минайців Попович парирував удари Бартуловича і Квасного. Жичиков у господарів поцілив у перекладину, Лупашко пробив вище воріт. Шуст наважився сам пробити пенальті – Попович намертво спіймав м’яч.

Сьогодні у чвертьфіналі Кубка України зіграє ще один представник Кіровоградщини – «Олександрія» у Києві зустрінеться з «Динамо». Початок матчу о 19:30.

«Минай» (Закарпаття) – «Інгулець» (Петрове) – 1:1 (1:0. 0:0, 0:0) (пен. 6:5) (Глагола, 31 – Мішуренко, 55)
«Інгулець»: Шуст, Запорожець (Загальський, 100), Мішуренко (Квасний, 82), Козак, Бартулович, Фатєєв, Павлов, Січінава (Коваленко, 119), Лупашко, Синьогуб, Балан.

Джерело: портал «Спортивна Кіровоградщина»