На Кіровоградщині керівниця терцентру Костікова ігнорує рішення виконкому міської ради (+відео)

2020-03-16. - 07-51 / 1 317

Керівниця територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Знам’янка Тетяна Костікова не бажає виконувати рішення виконавчого комітету Знам’янської міської ради про скасування її наказу.

Про це керівниця заявила під час засідання виконавчого комітету Знам’янської міської ради 12 березня 2020 року. Зокрема сказала, що територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Знам’янка не є ні відділом, ні управлінням міської ради і виконавчий комітет не може скасувати її наказ, а також заявила, що рішення виконавчого комітету було оприлюднено з порушенням строків 20 днів до доступу до публічної інформації.

Головуюча засідання виконавчого комітету Знам’янської міської ради 12 березня 2020 року, перший заступник міського голови, Валентина Загородня зазначила наступне: «Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та регламенту роботи виконавчого комітету Знам’янської міської ради рішення набуло чинності і є обов’язковим для виконання, тому інформацію про не виконання Вами рішення виконавчого комітету буде доведено до відома міському голові для прийняття відповідних рішень».

Цікаво, які рішення прийме міський голова Сергій Філіпенко? Адже керівниця терцентру Тетяна Костікова свідомо «саботує» виконання рішення виконавчого комітету Знам’янської міської ради і не визнає владу вищого керівництва. А може вона не розуміє структуру побудови міської владної ієрархії і тоді виникає питання: чи відповідає ця людина займаній посаді?

Відповідно до пункту 3 Типового положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), що затверджене постановою Кабінету Міністрів України № 1417 від 29 грудня 2009 р., територіальний центр у своїй діяльності керується зокрема і актами органів місцевого самоврядування. А відповідно до статті 51 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет міської ради є її виконавчим органом, який утворюється відповідною радою на строк її повноважень.

До речі, по керівниці територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Знам’янка триває кілька судових процесів. А як до цього ставиться керівництво міста Знам’янка?

Відео виступу Тетяни Костікової під час засідання виконавчого комітету Знам’янської міської ради 12 березня 2020 року можна побачити в інтервалі 57:37 – 1:00:05

загрузка...