На Кіровоградщині пояснили, як дістатися додому, якщо карантин застав у сусідній області

2020-03-20. - 14-15 / 912

На Кіровоградщині координуватимуть питання забезпечення транспортом людей, які у зв’язку з обмеженням пасажирських міжміських перевезень не мають можливості повернутися додому в інші області.

«Нині ситуація з постачанням продуктів повністю контрольована. Жодних обмежень щодо пересування вантажних авто немає, тож усі товари й продукти харчування будуть доставляти, згідно з діючими договорами і графіками. Обмеження стосуються винятково пасажирських міжміських перевезень», – зазначив заступник голови ОДА Максим Калінін.
І додав, на території області розташовані п’ять потужних виробників, які здатні в повному обсязі забезпечити населення хлібо-булочними виробами.

«Якщо ж людина вчасно не змогла повернутися на Кіровоградщину і перебуває в іншому регіоні, їй потрібно звернутися до ОДА в тій області, де вона зупинилася. Якщо у нашій області є такі випадки, потрібно відповідно звертатися до нашої ОДА. Ми будемо сприяти й вирішувати питання повернення таких людей додому», – зазначила заступниця очільника області Тетяна Волинець.

Звертатися з такою проблемою слід безпосередньо в приймальну чиновниці за номером (0522) 24-09-03.

Джерело: rk.kr.ua