На Кіровоградщину доставлять майже шість тисяч експрес-тестів для визначення коронавірусу

2020-03-23. - 16-17 / 1 030

За інформацією директорки обласного лабораторного центру МОЗ Надії Оперчук, вже сьогодні-завтра до Кіровоградської області з Києва буде доставлено партію швидких тестів та складових для проведення досліджень полімеразної ланцюгової реакції.

Інформує Златопіль.

Загалом надійти мають 5800 експрес-тестів які розподілять по медзакладах області та 1920 тестів із застосуванням ПЛР-діагностики.

“Тести для ПЛР-діагностики будуть зосереджені в єдиній в області вірусологічній лабораторії обласного лабцентру яка буде проводити високоточні дослідження”, – розповіла чиновниця.

Надія Оперчук наголосила, що у разі виявлення симптомів коронавірусу алгоритм дій у медиків лишається незмінним: діагностика на ГРВІ та грип у разі негативного результату експрес-тест на COVID-19. А далі, за наявності ствердного результату швидкого тесту- направлення зразків на ПЛР-діагностику.

Объявления Константиновка . Читайте про суперкопилку по ссылке https://timeformlm.com/reviews-superkopilka/ . заказать подписчиков . Одесса красотки на вечер то что надо!