На лайнері з пасажирами із Кропивницького виявили коронавірус

2020-03-24. - 23-00 / 2 087

До берегів Італії підійшов лайнер ”Costa Victoria”, де на коронавірус занедужала пасажирка.

Про це напередодні сказав капітан судна – розповів пасажир з Кропивницького Сергій Компанієць, ідеться на сайті Суспільного.

За словами Сергія Компанійця, хвора – ймовірно, туристка з Аргентини. Її з корабля забрали і відвезли у шпиталь на Криті. На борту, загалом, більш як півтори тисячі людей. Зокрема, дев’ятеро українців. Усі зараз на карантині:

”Вчора, після оголошення капітана про те, що на судні зафіксований випадок коронавірусу, на кораблі оголосили повний карантин, заборону на пересування. Всі перебувають у своїх каютах. Мені важко сказати, наскільки це обмежить поширення коронавірусу, але, можливо, це якимось чином заспокоїть пасажирів і зупинить паніку на борту”.

Невдовзі круїзний лайнер має пришвартуватися в порту італійського міста Чивітавекк’я. Далі італійська влада має вирішити – чи можуть пасажири зійти на берег Про це Суспільному розповіла речниця Міністерства закордонних справ Катерина Зеленко. За її словами, щойно українці опиняться на суші, вони отримають від консулів усю необхідну допомогу:

”На лайнері ”Costa Victoria” перебувають дев’ятеро громадян України. Це два члени екіпажу і семеро пасажирів. Наші громадяни почувають себе добре, вони перебувають на постійному зв’язку з нашими консулами в Мілані. Щодо можливого захворювання на коронавірус серед пасажирів судна італійські органи влади поки офіційно не повідомляли”.

загрузка...