На Кіровоградщині СБУ попередила незаконний збут вибухівки

2020-03-24. - 21-19 / 274

Служба безпеки України викрила i попередила у Кiровоградськiй областi протиправний збут вибухових засобiв ураження, нелегально вивезених з району проведення операцiї Об’єднаних сил.

За даними слiдства, мешканець Олександрiї пiдпiльно робив саморобнi вибуховi пристрої для продажу. Майстерню з виготовлення засобiв ураження вiн облаштував в орендованому гаражi. Бойовi елементи для вибухiвки фiгурант незаконно вивозив із району проведення операцiї Об’єднаних сил. Готовi засоби ураження вiн намагався реалiзувати на територiї регiону через особистi зв’язки. Про це повідомили у пресслужбі СБУ.

Правоохоронцi затримали зловмисника на однiй з мiських вулиць пiсля збуту 13 саморобних вибухових пристроїв загальною вагою понад кiлограм вибухової речовини.

Пiд час обшукiв за мiсцем проживання фiгуранта спiвробiтники СБУ вилучили ще 5 вибухiвок.

Пiсля проведення спецiальної експертизи виявлених засобiв ураження затриманому повiдомили про пiдозру за ч. 1 ст. 263 (носiння зберiгання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї, бойових припасiв, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу) Кримiнального кодексу України.

Тривають слiдчi дiї для встановлення та притягнення до вiдповiдальностi iнших осiб, причетних до незаконного переправлення вiйськових засобiв ураження з району проведення операцiї Об’єднаних сил.

загрузка...