У Кропивницькому жінку відмовились обстежити у поліклініці на коронавірус, бо може бути заразна

2020-03-28. - 12-06 / 1 596

Мешканка Кропивницького розповіла як її відмовились обстежити у поліклініці на Covid-19, бо вона може бути заразна.

Про це Марія Моісєєва написала в Фейсбуці.

За словами жінки, 24 березня вона почала кашляти, 25 березня відчула ускладнення дихання. 26 березня дівчина вирішила звернутись у поліклініку за місцем проживання, куди раніше звертатись не доводилось. Прийшла туди в окулярах і респіраторі, аби убезпечити навколишніх. Коли вона повідомила, що контактувала з іноземцем і хоче зробити рентген.

«Закривай вікно!!! Вона заразна!!» На мої подальші питання про можливість рентген обстеження відповіли: «Приходьте через тиждень, якщо буде температура, Вам видадуть направлення на рентген», – розповідає дівчина.

Далі вона звернулась у приватну лікарню, де зробила рентген і отримала консультацію лікаря. Пройти тест на коронавірус вона не змогла.

«У нашому місті немає змоги пройти тест на Covid-19, навіть якщо є гроші», – каже дівчина.
Пост Марії за 16 годин набрав більше 1000 поширень. На повідомлення у Фейсбуці відреагували і представники департаменту охорони здоров’я.

Інформацію про ситуацію станом на 13.30 27 лютого вони не спростували. Натомість, дівчині допомогли таки сконтактуватись з лікарем, але тест таки відмовились робити, оскільки не має запалення легень.

«Ми не маємо підстав говорити про госпіталізацію, оскільки на рентгені немає запалення легень», – прокоментував цей випадок під час брифінгу 27 березня Олег Рибальченко, начальник департаменту охорони здоров’я.

«Тестів немає! На око, (керуючись чіткою ІНСТРУКЦІЄЮ МОЗ), і силою думки лікарі визначають наявність ковід – 19 у населення. А найважливіше і аргументований доказ відсутності «корони» у мене – немає пневмонії і високої температури», – написала дівчина після спілкування із лікарями.

Марія ж наразі самоізолювалась за власним бажанням.

Джерело: gre4ka.info

загрузка...