На Кiровоградщинi пропонують 122 вакансiї для людей з iнвалiднiстю

2020-05-06. - 15-20 / 512

На сьогоднi роботодавцi Кiровоградщини пропонують 122 вакансiї для громадян з iнвалiднiстю.

Про це повiдомляє Вiддiл органiзацiї надання послуг роботодавцям Кiровоградського обласного центру зайнятостi, iнформує Златопiль.

Серед вакансiй, якi пропонують роботодавцi: керiвник художнiй, артист оркестру, технiк-програмiст, iнженер, бухгалтер, юрист, практичний психолог, соцiальний працiвник, iнструктор з протипожежної профiлактики, зоотехнiк, кравець, швачка, сестра медична, токар, маляр, водiй автотранспортних засобiв, оператор електронно-обчислювальних та обчислювальних машин, продавець продовольчих товарiв, укладальник-пакувальник та iн.

Своїм працiвникам роботодавцi пропонують вiд «мiнiмалки» (4723 грн) до  10000 гривень. Також представленi 8 вакансiї з неповною зайнятiстю у Благовiщенському, Кропивницькому i Маловискiвському районах за посадами практичного психолога, оператора комп’ютерного набору, прибиральника службових примiщень, прибиральника територiй та двiрника. Оплата працi: 600,  2362 та 2430 гривень на мiсяць у залежностi вiд займаної посади.

Що ж до розподiлу за районами, то у Кропивницькому районi представлено 68 вакансiї для громадян з iнвалiднiстю, 15 у Маловискiвському, по 8 у Долинському i Новоархангельскому районах, 7 у Новгородкiвському, 4 у Новоукраїнському районi, по 2 вакансiї у Знам’янському, Олександрiвському та Олександрiйському районах та по 1 вакансiї у Благовiщенському, Бобринецькому, Гайворонському, Голованiвському i Устинiвському районах Кiровоградської областi. Одна вакансiя прибиральника службових примiщень призначена для працевлаштування до одного з фермерських господарств Криворiжчини (Днiпропетровська область).

Якщо вас зацiкавила зазначена iнформацiя, за бiльш детальною iнформацiєю звертайтеся до мiськрайонних центрiв зайнятостi та фiлiй Кiровоградського обласного центру зайнятостi.

загрузка...