Новопризначений голова ОДА розповів про пріоритетні напрями роботи на Кіровоградщині

2020-08-28. - 07-16 / 441

27 серпня в рамках робочого візиту в Кіровоградську область президент Володимир Зеленський представив нового очільника регіону – Андрія Назаренка. У своєму виступі останній назвав пріоритетні напрями роботи в області.

Про це повідомляє Точка доступу.

Андрій Назаренко подякував Володимиру Зеленському за честь бути представленим особисто. Та зазначив, що «відсьогодні ми з вами одна команда – Кіровоградщина».

Новопризначений голова ОДА окремо зупинився на принципах, які є для нього важливими та яким слідуватиме його команда. Він акцентував на тому, що першочергово люди повинні довіряти обласній владі, яка стане прикладом прозорості й відкритості:

Кожен крок, кожна дія будуть максимально публічними. Незалежно від того, де ви живете – в маленькому селі чи обласному центрі – ми розбудуємо ефективну систему спілкування між нами.

Андрій Валерійович розповів, що обласна влада допоможе розвиватися локальному бізнесу та залучати великих інвесторів, щоб розкрити потенціал землі, надр і запустити виробництва, які простоюють.

Третім пунктом він назвав генерування гордості за рідний край:

Ми будемо багато працювати, щоби вся країна пишалась успіхами наших дітей, подвигами наших захисників, нашими досягненнями в спорті і культурі, відкриттям нових виробництв у кожному куточку нашої області.

Єдині і сильні ми впораємося з усім! Зібратись разом – це початок. Триматись разом – це прогрес. Працювати разом – запорука успіху, – резюмував очільник Кіровоградщини Андрій Назаренко.