На Кіровоградщині суд нарешті виніс вирок у справі смертельної ДТП за участі рейсового автобуса

2020-09-29. - 17-30 / 254

Суд нарешті виніс вирок у справі смертельної ДТП за участі рейсового автобуса, яким керував уродженець Красносілля Олександрівського району.

Про це йдеться в матеріалах Олександрівського районного суду, передає Златопіль.

Як пояснив сам водій, 9 травня 2014 року, близько 07:20, виконував рейс автобусом Олександрівка-Несватково. Виїхав з автовокзалу Олександрівки та їхав у напрямку Несваткового. Потерпіла сіла в автобус біля центру зайнятості в Олександрівці. Через три зупинки вийшла з салону, а до автобуса зайшли інші люди. Передали гроші за проїзд, водій з ними розрахувався. Потім подивився в дзеркала, зачинив двері та почав рух автобусом. Перед початком руху впевнився, що біля автобуса нікого не має. Проїхавши 2-3 метри, почув крик. Зупинився, подивився в праве дзеркало та побачив, що позаду автобуса лежить жінка. Потім приїхала швидка допомога та забрала жінку до лікарні.

Зі слів родичів потерпілої, вона перебувала в районній лікарні 4 дні, а потім жінку перевели до обласної лікарні. Вона перенесла велику кількість операцій, їй ампутували ногу, але випадок закінчився летально. Водій же, після скоєння ДТП, не намагався надати потеріплій першу допомогу. Випадкові свідки викликали швидку, а він все це знімав на телефон.

В подальшому отримані травми призвели до смерті потерпілої.

Наразі суд вирішив визнав обвинуваченого винним та призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі на 3 роки з позбавленням права керувати транспортними засобами протягом такого ж терміну, застосувати до чоловіка п. «в» ст. 1 Закону України «Про амністію у 2016 році» та звільнити від відбування покарання.

З ПрАТ «Українська пожежно – страхова компанія» стягнуть моральну та матеріальну шкоду на користь родичів загиблої.