Life:) відмовили у продовженні ліцензії

2013-03-13. - 11-42 / 577

Mobil-telefonКомпанії “Астеліт” (ТМ life) – третьому за величиною оператору мобільного зв’язку в Україні – відмовили у продовженні ліцензії на міжнародний і міжміський зв’язок.

Нацкомісія з питань регулювання зв’язку замість цього запропонувала оператору отримати два нових дозволи вартістю понад 11 млн гривень – це в три рази дорожче, ніж у випадку продовження існуючого дозволу, пише “Комерсант-Україна”.
Компанія домагалася від комісії продовження існуючої ліцензії, термін дії якої закінчується в червні 2013 року.
Така можливість передбачена законом “Про телекомунікації”, прийнятим у 2004 році.
Але в нацкомісії вказують, що ця норма поширюється тільки на ліцензії, видані після 2004 року (“Астеліт” отримав ліцензію в 2003 році), і запропонували компанії отримати два нових дозволу вартістю 8,99 млн гривень (на міжнародний зв’язок) і 2,04 млн гривень (міжміський зв’язок на 6 регіонів).
В “Астеліті” поки не вирішили, чи будуть оскаржувати рішення регулятора в суді, але такий варіант розвитку подій не виключається, відзначає один з топ-менеджерів оператора.
“Ми поки не отримали офіційної відповіді. Остаточне рішення приймемо після ознайомлення з нею”, – заявили в прес-службі компанії.
Схожі конфлікти були і в інших операторів: у 2010 році нацкомісія відмовляла в продовження ліцензії “Укртелекому”, а в 2011-му – групі Vega, пише “Українська правда