На Кіровоградщині померли троє хворих на коронавірус

2020-10-18. - 14-07 / 236

Станом на ранок, 18 жовтня у Кіровоградській області усього лабораторно підтвердили 1564 випадки COVID-19, з яких 71 летальний та 1031 випадок одужання.

Про це повідомляє РНБО, інформує Златопіль.

За минулу добу зафіксували 52 нових та три летальних випадки.

Зафіксовано випадки захворювання: сімнадцять у м. Кропивницький, вісім у м. Олександрія, один у м. Знам’янка, два у Олександрівському районі (смт. Олександрівка, с. Івангород), п’ять у Долинському районі (чотири у м. Долинська, один у с. Олександрівка), чотири у Олександрійському районі (с. Приютівка, с. Шарівка, с. Миронівка, с. Головківка), два у Онуфріївському районі (смт. Онуфріївка, с. Вишнівці), два у Новоархангельському районі (с. Підвисоке, с. Мар’янівка), два у Кропивницькому районі (с. Покровське, с. Бережинка), два у Компаніївському районі (смт. Компаніївка), один у Новгородківському районі (смт. Новгородка), два у Новоукраїнському районі (м. Новоукраїнка, с. Глодоси), один у Вільшанському районі (с.Добре), два у Петрівському районі (с. Ганнівка, с. Водяне), дин у Бобринецькому районі (с. Павлогірківка).

Головна санітарна лікарка області Надія Оперчук додала, що одужали від коронавірусу тринадцять людей. Серед них – вісім із Кропивницького, троє з Олександрії, двоє з Гайворону.

На жаль, маємо три летальних випадки. Померла 84-річна жінка з Кропивницького, 68-річний чоловік з Компаніївки та 75-річна жінка зі Знам’янки.