Анатолій Ревенко щодо заборгованостей партії «УДАР»: Треба ще трохи зачекати

2013-03-14. - 10-08 / 831

YDARЯк відомо, серед тих партій, які не розрахувалися з працівниками штабів та агітаторами за роботу під час минулорічних парламентських виборів, опинилася й партія «УДАР».

Її лідер Віталій Кличко ще в листопаді минулого року під час одного з брифінгів зазначив, що в політсилі знають про випадки невиплати і роблять усе, щоб фінансові зобов’язання були виконані. Найпевніше, сказав він, максимум до нового року питання боргів буде вирішене. Проте цього й досі не сталося. Минулого тижня група колишніх активістів цієї політичної сили прийшла до офісу обласної організації з вимогою виплатити їм заборговане. За різними оцінками це понад мільйон гривень.
Коментуючи на прохання «Нашого бізнесу» ситуацію, що виникла, голова Кіровоградської обласної організації політичної партії «УДАР» Анатолій Ревенко зазначив наступне:
– Віталій Кличко – людина слова, але виникли непередбачувані труднощі. Я мав з ним розмову, і він мене запевнив, що свої зобов’язання партія неодмінно виконає. Треба ще трохи зачекати.