Коломійцев з результатом у 80% переміг своїх опонентів у Приютівській ОТГ

2020-10-27. - 15-47 / 264

На місцевих виборах, які пройшли 25 жовтня, громади мали змогу обирати, депутатів сільських, селищних, міських рад, а також голів ОТГ.

Повідомляє «Голос Громади» на сайт «Приютівської ОТГ».

Так, на посаду голови Приютівської ОТГ Олександрійського району з великим відривом від опонентів переміг чинний голова громади Андрій Коломійцев. За нього віддали свої голоси близько 80% тих, хто взяв участь у голосуванні.

«Сьогодні я хочу подякувати усім вам за ваш вибір. Майже 80% виборців віддали за мене свої голоси, й надалі довіривши мені розвивати нашу Приютівську громаду. Я високо ціную вашу довіру і мені приємно, що такий відсоток мешканців Приютівської ОТГ, а це і мешканці новоприєднаних територій, вірить у її розвиток. Довіряє мені, як керівникові, планувати подальші дії задля створення комфортних умов проживання для мешканців громади. Впевнений, що ми й надалі плідно співпрацюватимемо, а наступні п’ять років будуть сповнені успішними справами на благо Приютівської об’єднаної територіальної громади!» – подякував своїм виборцям за довіру голова Приютівської ОТГ Андрій Коломійцев.