Олександрійка увійшла до трійки фіналістів шоу “Майстер Шеф”

2020-12-29. - 09-04 / 504

Олександрійка Ірина Маленко дійшла до фіналу популярного шоу “Майстер Шеф”, який транслювали у суботу, що минула, на телеканалі СТБ.

Про це інформує Олександрійський тиждень.

Учасниця супервідомого проєкту поділилася своїми враженнями від конкурсу і деякими секретами своєї родини.

– Ірино, які Ваші враження від ефіру?

– Звичайно, мене переповнюють почуття і найбільше – це велика вдячність до олександрійців, до всіх, хто мене підтримував. Цю підтримку я відчувала протягом всіх трьох місяців, поки тривав проект, і відчуваю зараз, коли він завершився. А почуваюся дещо розгублено. Передивилася ефір вночі, знову все виринуло в пам’яті: ті емоції, хвилювання… Але як би там не було, шоу – прекрасне. Мені здається, що мене показали саме у тому класному позитивному ракурсі, яка я і хотіла. Страви мої оцінили достойно, як би там не було. Врешті-решт, третє місце – це також фактично призове, тому враження двоякі.

– Ви зараз розчаровані чи задоволені собою?

– Абсолютно не розчарована! Чесно кажучи, хотілось мені більшого, однозначно мені хотілось перемогти, але по факту все рівно це достатньо непоганий результат, і дуже добре що є над чим працювати. Адже, якщо ти знаєш про свої помилки, значить тобі є з чим далі рухатись вперед. Тому рухаємось далі ще з більшою силою будемо творити, а можливо і трішки витворяти.