Олександрія на виїзді здолала Маріуполь

2021-02-15. - 15-10 / 203

У матчі 14-го туру УПЛ Олександрія на виїзді зустрічалася з Маріуполем.

У звітному матчі тренерський штаб олександрійської команди не міг розраховувати на основного голкіпера Паньківа. Бабогло залишився на лаві запасних, а пару центральних захисників склали досвідчені Дубра та Бондаренко.

Перший небезпечний момент створив Лучкевич – його удар з гострого кута парирував голкіпер суперника. А у середині першого тайму ледь не помилився голкіпер Олександрії Білик, але вчасно виправився в епізоді з Танковським. Через 5 хвилин голкіпер Маріуполя парирував підступний удар Ковальця.

На 31-ій хвилині матчу Білик виручив свою команду, надійно зафіксувавши м’яч. А через вісім хвилин після передачі Гречишкіна Сітало відкрив рахунок у зустрічі, гарно пробивши у дальній кут воріт маріупольців. Через кілька хвилин голкіпер Маріуполя Кудрик з м’ячем вийшов за межі штрафного майданчику – зі штрафного Гречишкін пробив вище стінки, але Кудрик був до цього готовий і спіймав м’яч.

На 55-ій хвилині матчу Кудрик парирував підступний удар Ковальця у ближній кут воріт. Через 13 хвилин воротам Білика загрожував Топалов, але не влучно пробив по воротах. А на 75-ій хвилині матчу Сікан мав шанс зрівняти рахунок, але з пустих воріт Гречишкін вибив м’яч.

Шастал на 77-ій хвилині матчу обвідним ударом пробив вище воріт. А через 7 хвилин удар Танковського з труднощами парирував Білик. А на 87-ій хвилині матчу Білик парирував удар Кирюханцева.

Маріуполь – Олександрія 0:1 (0:1) (Сітало, 39)

ФК Маріуполь: Олег Кудрик, Олексій Биков, Сергій Чоботенко, Максим Чех, Дмитро Топалов (Олексій Кащук 75), Дмитро Мишньов (Олександр Драмбаев 81), Олег Очеретько, Кирило Меліченко (Ігор Кирюханцев 46), В’ячеслав Танковський, Андрій Кулаков (Данило Сікан 75), Петро Стасюк (Микита Петерман 81)
ФК Олександрія: Олег Білик, Кирило Ковалець, Валерій Лучкевич (Богдан Мишенко 88), Артем Сітало, Павло Пашаєв, Дмитро Шастал (Денис Мірошниченко 88), Дмитро Гречишкін, Євген Банада, Роман Вантух, Валерій Бондаренко, Каспарс Дубра
Попередження: Ігор Кирюханцев 53, Олексій Биков 65, Сергій Чоботенко 73 – Артем Сітало 5

Джерело: портал Спортивна Кіровоградщина