Викрадачів бізнесмена з Кропивницького судитимуть за бандитизм

2021-02-26. - 09-01 / 730

Обвинувальний акт стосовно  членів організованої злочинної групи за фактами вчинення ними бандитизму, викрадення людини та розбою скерували до суду.

Про це повідомили у прокуратурі області.

Так, члени банди напали на підприємця, обмежили його волю та викрали близько 22 мільйонів гривень. Після цього нападники зникли. Згодом підозрюваних знайшли в Одесі.

Організував групу  51- річний житель м. Одеси, до складу якої входило троє членів, уродженців Донецька.  Діяльність групи базувалась на  вчиненні корисливих злочинів, спрямованих на заволодіння чужим майном  із застосуванням насильства, погрозами та застосуванням зброї.

В рамках кримінального провадження поліцейські провели 22 обшуки у Кіровоградській, Одеській, Дніпропетровській та Запорізькій областях. Під час обшуків за місцем проживання членів групи знайшли боєприпаси, зброю, набої, транспортні засоби, а також інші речі, які мають відношення до злочину.

Наразі фігурантам справи  інкримінується вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ст. 257 (бандитизм), ч. 4 ст. 187 (розбій вчинений в особливо великих розмірах організованою групою) та ч. 3 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини)  КК України.

Досудове розслідування проводили слідчі СУ ГУНП в  Кіровоградській області, за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань  в Кіровоградській області Департаменту  стратегічних розслідувань Нацполіції України.

долго искать огнетушитель не довелось https://bezpeka.zp.ua/ognetushiteli в помощь