Шахрай викрадав грошi з картки жительки Кiровоградщини

2021-03-04. - 13-21 / 270

Кiберполiцiя викрила громадянина у привласненнi майже 40 тисяч гривень iз банкiвської картки жительки Кропивницького.

Про це повiдомляє пресслужба ГУНП областi, iнформує Златопiль.

Спiвробiтники вiддiлу протидiї кiберзлочинам в Кiровоградськiй областi спiльно зi слiдчими полiцiї областi, пiд процесуальним керiвництвом Кiровоградської мiсцевої прокуратури, викрили кропивничанина у несанкцiонованому втручаннi до мобiльного телефону жiнки та крадiжцi грошових коштiв з її банкiвського рахунку.

Встановлено, що 27-рiчний чоловiк пiд вигаданим приводом встановив програмне забезпечення на засiб зв’язку та у подальшому переказав грошовi кошти в сумi 38 тисяч гривень iз карти потерпiлої на свою.

У помешканнi громадянина працiвники полiцiї провели обшуки iз залученням спецпiдроздiлу Головного управлiння Нацiональної полiцiї в Кiровоградськiй областi.

Розслiдування проводиться у рамках кримiнальних проваджень, розпочатих за ч. 3 ст. 190 (шахрайство) та ч. 2 ст. 361 (несанкцiоноване втручання в роботу комп’ютерiв, автоматизованих систем, комп’ютерних мереж чи мереж електрозв’язку) Кримiнального кодексу України, триває. Санкцiєю статтi передбачено покарання – до восьми рокiв позбавлення волi.

Вирiшується питання щодо повiдомлення особi про пiдозру. Слiдчi дiї тривають. Ранiше чоловiк вже був судимий за вчинення шахрайських дiй.