Помер колишній керiвник Кiровоградської обласної ради

2021-03-10. - 18-07 / 380

На Кiровогращинi помер голова Кiровоградської обласної ради з 2010 до 2014 року Микола Михайлович Ковальчук.

Про це повiдомив голова Кiровоградської ОДА Андрiй Назаренко, iнформує Златопiль.

“Сьогоднi прощаємося з Миколою Михайловичем Ковальчуком. Людиною неординарною, з тонким почуттям гумору i професiоналом. Частину свого життя вiн присвятив лiсовому господарству й годинами мiг розповiдати про улюблену справу.
Ми познайомилися, коли Микола Михайлович був головою обласної ради. Разом лiтали у Сербiю. Це був, здається, 2011 рiк i перший мiжнародний рейс, який прийняв наш аеропорт. Пам’ятаю, як вiн захоплювався наймасштабнiшою на Балканах сiльськогосподарською виставкою. А вже потiм Кiровоградщина започаткувала свою AgroExpo”, – йдеться у повiдомленнi.

Довідка:

Народився Микола Михайлович 24 вересня 1948 року в м. Чигиринi на Черкащинi. Закiнчив лiсогосподарський факультет Української сiльськогосподарської академiї, за фахом — iнженер лiсового господарства. Закiнчив Центральноукраїнський нацiональний технiчний унiверситет, магiстр фiнансiв.

30 рокiв працював лiсничим Вiдрадного лiсництва Днiпропетровської областi. З 1977 року по 1997 рр. працював директором Днiпропетровського держлiсгоспу. У 1997 роцi очолив державне лiсогосподарське об’єднання “Кiровоградлiс”, Кiровоградська область. З грудня 1999 року по березень 2005 року заступник голови Кiровоградської обласної державної адмiнiстрацiї з питань економiки та фiнансiв. З травня 2006 року по листопад 2010 року працював на виборнiй посадi в Кiровоградськiй обласнiй радi — голова постiйної комiсiї обласної ради з питань бюджету, фiнансiв та iнвестицiй. Депутат мiсцевих рад усiх п’яти скликань. Чотири скликання головував у бюджетнiй комiсiї.