У Знам’янці призначили стипендії за високі досягнення у спорті розміром 30 гривень

2021-03-15. - 07-51 / 468

На сайті міської ради Знам’янки 12 березня опубліковано інформацію щодо призначення стипендій спортсменам. Під головуванням керуючого справами Знам’янського міськвиконкому Лілії Меренкової відбулося засідання комісії з розгляду питань щодо призначення стипендії за високі спортивні досягнення.

Відділом молоді, спорту та охорони здоров’я виконавчого комітету Знам’янської міської ради винесено на розгляд комісії 24 претенденти на отримання стипендії за високі досягнення у спорті. Члени комісії були ознайомлені з пакетом  документів на кожного претендента.

Підтримка спорту та популяризація здорового способу життя не залишаються в нашому місті без уваги. Призначення стипендій це і заохочення, і стимул, особливо для молодших спортсменів. А ми завжди пишаємось перемогами та досягненнями наших земляків.

За результатами засідання стипендії з міського бюджету були призначені  спортсменам з велоспорту, панкратіону, шахів та 2 тренерам, вихованці яких здобули перемоги на зазначених змаганнях.

Стипендії виплачуватимуться щомісячно протягом року спортсменам, які в попередньому році посіли призові місця на чемпіонатах світу та Всеукраїнських змаганнях, а також їх тренерам. В залежності від досягнутих спортивних результатів розмір стипендії встановлено від 30 до 250 грн.

Публікація про призначення стипендій за високі спортивні досягнення викликала спалах обговорень у соціальній мережі.  Відділ молоді, спорту та охорони здоров’я надав пояснення, яке було опубліковано 12 березня на сайті міської ради у другій половині дня.

Виплата зазначених стипендій передбачена  рішенням  міської ради від 18 листопада 2016 року №598 «Про затвердження міської цільової соціальної програми розвитку фізичної культури та спорту на 2017-2021 роки», з метою підтримки розвитку фізкультурно-спортивного руху в місті. При прийняті рішення виходили з можливостей фінансування. Розмір стипендій залежить від рівня змагань, та зайнятого місця. Стипендія виплачується протягом року як стимулюючий та заохочуючий фактор.

Зауважуємо, що на момент призначення стипендій за спортивні досягнення, Знам’янка була єдине місто в області, де запровадили таку форму заохочення спортсменів.

Питання  збільшення стипендій розглядалось на комісії з питань розвитку фізичної культури та спорту. Розроблені зміни  до Положення про порядок призначення та виплати стипендій за високі спортивні досягнення, яке буде затверджено при внесені змін до  міської цільової соціальної програми розвитку фізичної культури та спорту.

Прочитавши пояснення дивуєшся. А хто заважав з 2016 року внести зміни до Програми щодо розміру стипендій? Нині за 30 гривень складно щось купити – 1-2 хлібини. Хоча й у 2016 році 30 гривень були не значними коштами…