На Кіровоградщині дівчина вбила свого маленького брата

2021-04-08. - 07-05 / 718

У Кіровоградській області 21-річній дівчині повідомили про підозру в умисному вбивстві свого 9-річного брата і заарештували. Між ними виник конфлікт через прибирання.

Трагедія сталася в селі Піщаний Брід в кінці березня. Про це повідомила пресслужба Кіровоградської обласної прокуратури на офіційному сайті в середу, 7 квітня.

Як заявила начальник відділу захисту інтересів дітей та протидії насильству місцевої прокуратури Алла Мороз, правоохоронні органи оперативно по гарячих слідах встановили і затримали особу, підозрюваного в умисному вбивстві хлопчика.

«Це 21-річна сестра загиблого. Дівчині повідомлено про підозру за ознаками кримінального злочину, передбаченого п. 2 ч. 2 ст. 115 КК України – умисне вбивство малолітньої дитини», – сказала вона.

Суд обрав підозрюваній найбільш суворий запобіжний захід – утримання під вартою.

У постанові суду від 2 квітня говориться, що інцидент стався 30 березня. В той день брат і сестра були вдома і займалися господарством. Між ними стався конфлікт через те, що хлопчик не хотів допомагати сестрі прибирати.

Дівчина взяла в руки дерев’яну палицю, підійшла до брата і завдала йому не менше десяти ударів по тілу, «заподіявши тілесні ушкодження у вигляді множинних поверхневих травм живота, спини, тазу, кінцівок, геморагічного шоку», говориться в судовій ухвалі.