На Кіровоградщині під час роботи раптово помер машиніст

2021-08-30. - 13-34 / 366

На Кіровоградщині раптово помер 53-річний машиніст. Трагедія сталася на робочому місці. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив голова незалежної профспілки гірників Михайло Волинець, інформує медіапортал DOZOR.

“Залізничники Кіровоградщини повідомляють про загибель на робочому місці свого колеги – машиніста Миколи Мельника 1968 року народження. За попередньою інформацією, під час руху у напрямку станції «Знам’янка», машиніст проігнорував звернення чергового по станції «Королівка». Тоді було викликано помічника машиніста Олександра Овечкіна, який знайшов машиніста в кабіні без ознак життя, після чого застосував екстрене гальмування”, – повідомив Волинець.
За його словами, протягом всього літнього сезону залізничники від півдня до півночі, від сходу до заходу країни повідомляли про нестерпні умови праці, про кабіни електровозів, розпечені до 45-50 градусів за Цельсієм.
Відповідно ГОСТу 12.1.005 -88 температура в кабіні має бути в межах 22-24 градусів.

“Самі працівники зазначають, що розташовані у кабінах прилади не витримують перегріву. Не перший рік трудові колективи депо, Вільна профспілка залізничників України б’ють тривогу через те, що кожного сезону на робочому місці в кабінах гинуть машиністи. Таких навантажень, перегрівів не витримує навіть здорове серце”, – додав Михайло Волинець.