Кропивницька Зірка зіграла внічию із дублем Металурга

2021-09-13. - 17-32 / 183

11 вересня у матчі 6-го туру групи 3 чемпіонату України серед аматорів кропивницька Зірка приймала запорізький Металург-2.

Пише портал Спортивна Кіровоградщина.

До звітного матчу команди підійшли на діаметрально протилежних позиціях у турнірній таблиці групи. Металург-2 до звітного матчу перебуває на другому місці, маючи в активі 10 очок. Кропивницька команда з чотирьох матчах набрала два очки.

У цьому матчі Зірка змогла дати бій супернику. На 39-ій хвилині матчу нападник господарів обікрав захисника суперника, але не переграв голкіпера дублю Металурга. На 70-ій хвилині матчу гравець Зірки зі штрафного пробивав у нижній кут воріт – голкіпер гостей у падінні врятував запорізьку команду. На 87-ій хвилині матчу помилився захисник Зірки – гравець Металурга-2 пробив – Травкін виручив Зірку. То ж матч завершився внічию 0:0. Після матчу Металург-2 має 11 очок, Зірка – 3.

Наступний свій матч в аматорському чемпіонаті України кропивницька Зірка має провести на виїзді – 25 вересня зіграє проти команди ВАСТ (Миколаїв).

Зірка – Металург-2 – 0:0