Хлопець з Кіровоградщини підкорюватиме серце “Холостячки”

2021-09-18. - 20-17 / 330

Перший випуск шоу “Холостячка 2”, з головною героїнею співачкою Златою Огневіч вийшов у ефір вчора, 17 вересня.

У шоу залишилося 16 женихів, які будуть боротися за серце красуні.

Серед них Андрій Задворний, який наразі живе в Києві, але його батьки мешкають у Кіровоградській області, інформує Златопіль.

Андрій підприємець, має власне виробництво дерев’яних розвиваючих іграшок для дітей від року до 10. Продає їх по Україні і на ближнє зарубіжжя, в планах – вихід на Польщу, США і Канаду. За освітою юрист, але швидко розчарувався в професії, купив два верстати та перейшов в цех. Своїми руками нічого не робить: дизайн – на дизайнерів, виробництво – на головному з виробництва. Він – управлінець. Часто пробує себе в нових напрямках бізнесу: магазин одягу, пошиття сумок, Інфобізнес.

Відносини: Одружився в 22. У шлюбі народилася дитина. Незабаром зрозуміли, що зовсім різні, і розійшлися, коли доньці було півтора року. Зараз Андрій в хороших відносинах з колишньою дружиною і її новим нареченим. Любить дочка (Кіра, 6 років), проводить з нею багато часу.

Другі серйозні стосунки тривали два роки. Познайомився з дівчиною в тренажерному залі. Через тиждень почали разом жити. Через два роки кохана зізналася в зраді. Пробачити Андрій не зміг. Пара розлучилася, а дівчина привласнила їх спільний бізнес.

Захоплення: Парапланеризм і мала авіація. Баскетбол і тайський бокс. Дайвінг. Подорожі. Закінчив музичну школу по класу акордеона.

Побажаємо Андрію удачі, можливо йому вдасться підкорити серце талановитої красуні!