Олександрія вийшла до 1/8 фіналу Кубку України

2021-09-23. - 10-10 / 219

У матчі 1/16 фіналу Кубку України Олександрія на виїзді зустрічалася з сімферопольською Таврією.

Пише Спортивна Кіровоградщина.

Тренерський штаб олександрійської команди зробив ротацію складу, давши ігрову практику не основним виконавцям.

Вже на другій хвилині матчу після стандарту Рибалка вивів вперед Олександрію. Далі господарі намагалися зрівняти рахунок, але безуспішно. А на 24-ій хвилині Кожушко спочатку не реалізував вихід один на один з голкіпером, але далі другим темпом розвинув атаку Кожушко, який поцілив у дальній нижній кут воріт.

На 33-ій хвилині матчу на думку арбітра Козиряцького півзахисник олександрійців Рибалка зумисно зіграв рукою і було призначено пенальті у ворота Олександрії, а Рибалка отримав друге попередження і залишив гостей у меншості. Барладим впевнено реалізував пенальті, розвівши м’яч та голкіпера Олександрії по різних кутах воріт.

На старті другого тайму матчу по воротах гостей небезпечно пробив гравець Таврії Доля – голкіпер Олександрії парирував його удар. Далі господарі, маючи перевагу в одного гравця, намагалися більше атакувати, але гострих моментів не створювали. А на 78-ій хвилині гравець Олександрії Копина міг забити третій гол у ворота господарів, але пробив трішки вище дев’ятки воріт. А у наступній атаці олександрійці заробили пенальті – гравець Таврії Доля порушив правила у власному штрафному майданчику проти Калюжного. Демченко реалізував пенальті.

Таврія – ФК Олександрія – 1:3 (1:2) (Барладим, 34 (пен) – Рибалка, 2; Кожушко, 24; Демченко, 80 (пен))