Хлопці родом з Кіровоградщини залишилися в шоу “Холостячка”

2021-10-03. - 10-21 / 290

У третьому випуску “Холостячки” 14 чоловіків мали можливість більше дізнатися про головну героїню Злату Огнєвіч та вразити її.

Інформує Златопіль.

Учаснику телепроєкту Андрію Задворному, батьки якого мешкають на Кіровоградщині, вдалося зацікавити головну героїню і вона погодилася на індивідуальне побачення з ним. Молоді люди їздили на мотоциклах і для дівчини це був перший незабутній досвід.

Злата зізналася, що їй були приємні доторки чоловіка, коли він допомагав їй вдягати екіпіровку та його турбота і підтримка, коли дівчина падала.

Потім молоді люди поспілкувалися на пікніку, Андрій подарував Златі оригінальну квітку-рожевий ананасик, також він підготував цікаві питання, на які дівчина відповідала, розкриваючи себе та свої секретики.

Хлопець теж поділився своїми відчуттями під час розлучення і розставання з донечкою Кірою. Зустріч отрималася дуже щірою та відвертою, але Злата не дала йому троянду, бо вважає, що хлопець занадто самовпевнений і йому ще зарано розслаблятися.

Іншому нашому земляку Дмитру Шевченку, уродженцю Олександрії, так не пощастило і він не потрапив на побачення зі Златою, йому і ще двом учасникам дівчина порадила бути активнішими. Зате відеосюрприз Дмитра – жонглювання яйцями, “холостячка” оцінила як найоригінальніший і веселий.

В результаті Злата дала нашим хлопцям ще можливість проявити себе та продовжити свою участь у шоу. Вони увійшли у дев’ятку щасливчиків, яких ми побачимо у програмі наступного разу.

Під час церемонії троянд “Холостячка” відпустила Іллю Закорецького, Павло Богда поїхав додому одразу з побачення. Він зізнався, що не готовий до серйозних стосунків,