У Кропивницькому під час перевірки маршруток зафіксували порушення угод на перевезення пасажирів

2021-11-17. - 08-40 / 293

У Кропивницькому під час перевірки маршруток зафіксували три порушення угод на перевезення пасажирів. Перевірку організували представники Громадської ради міста, громадської організації “Суспільство без корупції” і Національного форуму профспілок України. Це недотримання 10-хвилинного інтервалу руху, менша кількість машин і з’їзд з маршруту раніше завершення часу роботи. Перевіряли дотримання угод перевізників з міською радою перед підвищенням вартості проїзду. Нині він – сім гривень, перевізники пропонують збільшити вдвічі.

Пише Суспільне Кропивницький.

Мікрорайон Велика Балка. Кінцева зупинка маршруту №4

У мікрорайоні Велика Балка у Кропивницькому о 10:00 16 листопада на кінцевій зупинці маршруту №4 маршруток не було. Приїхала за 10 хвилин. Пасажирів водій не взяв, розповів голова Громадської ради Кропивницького Леонід Лузан: “Водій зняв номери і поїхав, не забравши пасажирів. На жаль, таке відбувається дуже часто. Маршрут обслуговує підприємство “Автолегіон Варванської”. Не виконуються умови договору, прописані перевізником і міською владою”.

За словами Леоніда Лузана, стояли на зупинці пів години. За цей час ще одна маршрутка проїхала повз пасажирів.

Пенсіонер Григорій Дугаль чекав маршрутку 40 хвилин. Розповів: чув, що проїзд у маршрутках хочуть підвищити з семи до 15 гривень: “Якби пенсію підняли, тоді б можна було трошки додати – до 10 гривень, не більше”.

Водій маршрутки №4 Олександр сказав, що машина, яка їхала попереду нього, стоїть у центрі з пробитим колесом.

Мікрорайон Стара Балашівка. Кінцева зупинка маршруту №111

На кінцевій зупинці чекають маршрутку №111 четверо людей. Одна з них – кропивничанка Валентина. Не захотіла називати своє прізвище. Сказала, що приїхала в амбулаторію з донькою. Зі слів жінки, її влаштовує нинішня ціна за проїзд у маршрутці: “Хай підвищують людям зарплату, тоді, я думаю, що люди будуть їздити”.

Перевіряючі були на цій зупинці протягом пів години.

Перевіряючий, заступник керівника громадської організації “Суспільство без корупції” Сергій Куба сказав, що людей, які поряд, такий графік руху не влаштовує: “Це вдень так, а що робиться ввечері… Взагалі не їздять”.

Леонід Лузан запитав у водія маршрутки, яка під’їхала до зупинки, чому відбувся розрив у русі маршрутного таксі. Водій Сергій Духобор сказав, що на маршруті не вистачає машин: “Поки я один їжджу. З початку листопада газ подорожчав. Сказали потерпіти, вартість проїзду повинна збільшитися”.