У шкiльнiй їдальнi Кропивницького району знайшли отруту та мишачi екскременти

2021-11-19. - 17-37 / 300

Пiд час перевiрки харчоблоку в школi села Покровське виявили порушення законодавства в сферi безпечностi харчових продуктiв.

Про це повiдомляє Держпродспоживслужба Кiровоградської областi, iнформує Златопiль.

Зокрема потужнiсть не пiдтримується в чистому станi, наявна велика кiлькiсть слiдiв життєдiяльностi гризунiв (зi слiв кухаря – на харчоблоцi є мишi), в тому числi в мiсцi для зберiгання обробних дощечок, пiд шафою для чистого посуду зберiгаються бруднi вазони з землею для квiтiв, а в самiй шафi – iкра кабачкова, банани та хлiб, у шафi для дезiнфiкуючих засобiв – банки з фарбами, пластиковi пляшки з невiдомою речовиною, пляшка з-пiд алкогольного напою. В «гарячому цеху» пiд столом для готових страв розмiщено паперовий пакет з ядом для гризунiв, прибиральний iнвентар зберiгається на пiдлозi поруч з овочами (капустою).

До того ж не дотримується температурний режим зберiгання харчових продуктiв: заморожене м’ясо (свинина та курятина) зберiгалися на виробничих столах для готових страв у «гарячому цеху» при температурi +30°C, тодi як необхiдна температура для зберiгання -18°C.

Фахiвцi управлiння винесли припис та рiшення про тимчасове припинення виробництва та/або обiгу харчових продуктiв на харчоблоцi закладу освiти термiном на 10 днiв.

Опiсля буде здiйснено повторну перевiрку щодо усунення порушень та виконання вимог припису.

Довiдка:

Припис – це обов’язкова для виконання у визначенi строки письмова вимога посадової особи контролюючого органу щодо усунення порушень вимог законодавства. Невиконання припису тягне застосування заходу адмiнiстративного впливу у виглядi штрафу.