Житель Компаніївки побив знайомого, який втратив пам’ять

2022-01-14. - 13-42 / 256

Житель Компаніївки так побив знайомого, що той тимчасово втратив пам’ять. Крім того, за висновками медиків, у чоловіка збільшилася пухлина в голові, також потерпілий нині змушений лікуватися в психіатричній лікарні.

Про це йдеться в матеріалах Компаніївського районного суду, інформує Златопіль.

Як встановило слідство, житель Компаніївки, на момент скоєння злочину працюючий в Компаніївському коледжі ветеринарної медицини, біля супермаркету «Копілка» на ґрунті неприязних відносин так побив знайомого, що той на деякий час втратив пам’ять. Очевидці бійки викликали швидку та поліцію, а обвинувачений сів у свій автомобіль та поїхав.

За цим фактом розпочали кримінальне провадження. У своє виправдання обвинувачений сказав, що не знав про те, що потерпілий є інвалідом. Такого б ще раз не вчинив, а тоді здали нерви, під час вчинення проступку був тверезий. Потерпілий, як він стверджує, конфліктував із ним, неодноразово залазив у двір до обвинуваченого, перерізав інтернет.

Чоловіка визнали винним і призначили покарання – 1700 гривень штрафу. Також з нього стягнуть 30 тисяч гривень моральної та 4 – матеріальної шкоди.