Андрій Табалов готовий вступити до «Батьківщини», якщо Яценюк піде

2013-04-08. - 12-45 / 449

Tabalov-AПозафракційний народний депутат Андрій Табалов готовий вступити до фракції «Батьківщини», якщо Арсеній Яценюк складе з себе повноваження  лідера фракції.

Про це йдеться в заяві Табалова, яку розповсюдила його прес-служба. “Новини Кіровоградщини” наводять текст заяви повністю: «Я готовий написати заяву про вступ до фракції ВО «Батьківщина» і підтримати опозицію у скрутний час. Це непросте рішення, яке осмислювалося не один день.
У 2012 році на моєму мажоритарному окрузі, у Кіровограді, склалася надзвичайна ситуація із виборами. І коли виникла загроза втрати перемоги десяток тисяч кіровоградців,  я звернувся за юридичною підтримкою до керівництва об’єднаної опозиції, зокрема, і Арсенія Яценюка. Але не отримав цієї підтримки. Свою перемогу у судах я відстояв самостійно.
З огляду на це, я готовий стати членом фракції «Батьківщина», але за умови, що Арсеній Яценюк складе із себе повноваження  лідера фракції. Саме на ньому лежить відповідальність за розкол фракції та перетворення її членів на обслуговуючий персонал одного з кандидатів у Президенти.
Загострення президентс­ьких амбіцій та початок передвиборчого турне замаскованого під акцію «Вставай Україно!»; відсутність конструктиву  і нездатність досягати компромісу, що спричинило «виїзне» засідання парламенту; програш у боротьбі за київські вибори через низьку явку саме депутатів з «Батьківщини» і, відповідно, провальне голосування – це ті причини, через які Арсеній Яценюк має піти з посади.
За таких умов є шанс зберегти фракцію ВО «Батьківщина».