Податківці Кіровоградщини продовжують скорочувати кількість перевірок

2013-04-09. - 07-47 / 665

DerzpodatkovainspekziyaМіндоходів України повідомила, що скоротить кількість перевірок за рахунок електронного аудиту. Суттєвого скорочення податкових перевірок платники податків можуть очікувати вже поточного року.

Зокрема, зменшити фіскальний тиск на бізнес планується за допомогою запровадження системи електронних дистанційних перевірок, а також через об’єднання податкового та митного аудиту.
На думку фахівців Міністерства доходів та зборів України, завдяки запровадженню цих інновацій бізнес матиме змогу приділяти час та увагу своїй основній діяльності, а не спілкуванню з податківцями та митниками.
Поки відповідна ініціатива міністерства сьогодні обговорюється із підприємницькими колами. На Кіровоградщині в свою чергу кількість запланованих на другий квартал 2013 року перевірок зменшено до 24 суб’єктів господарювання (у ІІ кварталі 2012 року проведено 55 планових перевірок).
За І квартал 2013 року порівняно з відповідним періодом минулого року кількість планових перевірок зменшилася майже у 2,5 рази – тоді перевірялися 67 підприємств. Загалом, у  січні-березні минулого року плановими та позаплановими перевірками було охоплено 422 підприємства, тоді як в цьому році перевірено лише 318 суб’єктів господарювання.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у Кіровоградській області