Дмитро Фірташ презентував кіровоградським підприємцям Федерацію роботодавців України

2013-04-30. - 08-25 / 518

FirtashПід час робочої поїздки на Кіровоградщину голова Федерації роботодавців України Дмитро Фірташ, Міністр промислової політики України Михайло Короленко разом із головою облдержадміністрації Андрієм Ніколаєнком зустрілися з керівниками та власниками понад 100 підприємств регіону. Представники бізнесу і влади обговорили розвиток підприємництва, залучення інвестицій та посилення ролі роботодавців у визначенні економічної політики.
– Коли мені запропонували очолити цю громадську організацію — я не погоджувався одразу, — зауважив Дмитро Фірташ. — Пропрацював трохи і зрозумів, що організація може бути дуже дієвою. Зараз ми налагодили дуже ефективну співпрацю з Кабміном, шукаємо точки дотику з іншими установами. Словом, федерація роботодавців може стати гарним майданчиком для відстоювання інтересів бізнесу. Головне не перетворювати її на політичну силу.
Він також зауважив, що в Україні необхідно змінити правила ведення бізнесу.
– Нас не влаштовують правила ведення бізнесу. Існуючі правила гри вигідні тим, кому вигідно працювати в тіні. Я не можу прийняти ці правила, тому що я повинен платити людям зарплату, я повинен розвивати бізнес. Те, що ми повинні змінити правила гри – сумнівів немає , – підкреслив Глава Федерації роботодавців України.
Дмитро Фірташ зазначив, що ФРУ працює і над спрощенням ведення бізнесу в Україні. Серед перших кроків – скорочення кількості та повноважень контролюючих органів. Для цього було складено Національний реєстр контролюючих органів.
– Я хочу, щоб кожен роботодавець знав, хто його може перевіряти, скільки разів, з якими повноваженнями, щоб було зрозуміло, хто може зупинити виробництво. Потрібно навести порядок у цій сфері, – підкреслив Глава ФРУ.
Дмитро Фірташ зазначив, що питання впорядкування повноважень контролюючих органів обговорюватимуться з урядом України.
У підсумку Дмитро Фірташ та Андрій Ніколаєнко домовилися, що спільно допомагатимуть у вирішенні проблем роботодавців та відстоюватимуть їхні інтереси. На знак цього Голова ради Федерації роботодавців України та голова облдержадміністрації підписали меморандум про подальшу співпрацю.

Управління інформаційної діяльності Кіровоградської ОДА