Андрій Ніколаєнко: Кіровоградщину розглядають в державі як територію стратегічних проектів

2013-05-02. - 15-18 / 493

Nikolaenko-AДля Кіровоградщини минулий тиждень був особливий кількома важливими робочими поїздками посадовців зі столиці. Не оминув увагою ці події і голова облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко під час апаратної наради.

Приїзд в область Міністра палива і енергетики України Едуарда Ставицького голова облдержадміністрації вважає за ґрунтовний доказ тому, що заводу з виготовлення ядерного палива на Кіровоградщині керівництво держави приділяє особливу увагу. Завдання, щодо підготовки до реалізації цього амбітного проекту планомірно виконуються, на рівні ж області повинні відпрацьовуватися питання щодо різного характеру дозволів, – наголосив Андрій Ніколаєнко. Разом з тим, він підкреслив, що вже варто подумати і про розвиток соціальної інфраструктури поблизу майбутнього заводу – нові об’єкти соціальної інфраструктури мають зводитися паралельно із заводом, або ж і раніше.
Що стосується робочої поїздки в область голови Федерації роботодавців України Дмитра Фірташа, то цю подію голова облдержадміністрації розцінює як якісно новий поштовх як для розвитку сільськогосподарського машинобудування в межах держави, так і для активізації діалогу між владою, контролюючими органами і усіма роботодавцями – великим і середнім бізнесом, пише офіційний сайт ОДА.