Обвинувачені по кримінальним справам повернули державі 16 мільйонів гривень

2012-12-27. - 18-21 / 603

гроші гривніСпівробітниками податкової міліції ДПС у Кіровоградській області було викрито посадових осіб двох підприємств, які з метою ухилення від сплати податків, відображали у податковій звітності операції з фіктивними підприємствами. Сума ухилень по кожному підприємству склала близько 500 тисяч гривень.

Слідчим відділом податкової міліції ДПС у Кіровоградській області розслідувано та направлено до суду кримінальні справи з постановами слідчого та клопотаннями захисників про звільнення підсудних від кримінальної відповідальності на підставі ч.4 ст.212 КК України, оскільки сума завданих державі збитків підсудними повністю сплачена до державного бюджету. Постановами Світловодського міськрайонного та Ленінського районного  судів Кіровоградської області звільнено від кримінальної відповідальності підсудних, які обвинувачувались у вчиненні злочинів, передбачених ч.1 ст.212 КК України, на підставі ч.4 ст.212 КК України. Кримінальні справи закрито, міри запобіжного заходу – підписки про невиїзд –  скасовано.
За словами Анатолія Курупа – першого заступника голови – начальника УПМ ДПС у Кіровоградській області  з початку поточного року за кримінальними справами, порушеними за матеріалами податкової міліції, до бюджету повернуто більше 16 мільйонів гривень.

 Штаб УПМ ДПС в області
загрузка...