Губернатор Кіровоградщини Андрій Ніколаєнко отримав подяку від Президента ESTS

2013-06-07. - 15-21 / 462

Nikolaenko-AПід час зустрічі Григорій Урсул повідомив, що він мав честь представляти Україну на ХХІ щорічному конгресі Європейського товариства торакальних хірургів (ESTS), що проходив із 26 по 29 травня у м. Бірмінгеймі (Великобританія), повідомляє ОДА.

Цьогорічний конгрес став ювілейним – на ньому підбивалися підсумки двадцятирічної роботи ESTS. У роботі конгресу брали участь керівники провідних світових товариств торакальних хірургів.
Особливу увагу конгрес присвятив розвитку співробітництва у сфері торакальної хірургії у Східній Європі. Одним із найважливіших досягнень, безперечно, було визнано проведення Першої Європейської хірургічної школи для російськомовних торакальних хірургів із пострадянських країн, що пройшла у Кіровограді.
Президент ESTS Дірк Ван Ремдонк за особливий внесок у розвиток та підтримку торакальної хірургії у Східній Європі передав подяки Заступнику Глави Адміністрації Президента України Сергію Ларіну та голові облдержадміністрації Андрію Ніколаєнку.
Під час зустрічі із головою облдержадміністрації Григорій Урсул зазначив, що на черзі проведення Другої Європейської хірургічної школи для російськомовних торакальних хірургів із пострадянських країн у листопаді 2013 року і вона знову пройде у Кіровограді.