Олександр Петік – губернатор Кіровоградщини

За указом, що з’явився на сайті Президента України головою Кіровоградської одна призначено Олександра Владиславовича Петіка.

Довідка.
Петік Олександр Владиславович народився 27 листопада 1963 року в Києві. Закінчив економічний факультет Сиктивкарського університету, Київський державний університет імені Тараса Шевченка (за спеціальностями “філософія” та “правознавство”), а також Академію державного управління при Президентові України, по закінченні якої став магістром державного управління.
У 1985—1990 роках трудився у Нафтошахтному управлінні “Ярегонефть” (місто Ухта Комі АРСР) гірничим робітником, відкатником, машиністом підйомних машин.
Був обраний депутатом Верховної Ради Комі АРСР. З листопада 1990-го до вересня 1992-го працював у Раді Міністрів Республіки Комі та був помічником депутата Верховної Ради РРФСР.
Потім майже протягом року очолював Регіональне інформаційно-комерційне агентство в місті Сосногорську Республіки Комі, звідки у листопаді 1993-го повернувся до Києва і вступив до аспірантури Інституту держави і права імені Корецького Академії наук України, котру закінчив у серпні 1995 року.
З вересня 1995-го до серпня 1996-го — виконуючий обов’язки завідувача відділу Науково-дослідного інституту соціально-економічних проблем Києва.
З вересня 1997-го до квітня 1998-го — головний редактор газети “Київ Шевченківський”.
З жовтня 1998-го до січня 2001-го — головний консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань правової реформи.
З січня 2001 року — радник Київського міського голови.
Депутат Київської міської ради XXII, XXIІI та XXIV скликань.
2003 рік – Олександра Петіка призначено начальником Головного управління з питань внутрішньої політики столичної держадміністрації
Донедавна входив експертну групу з питань удосконалення законодавства у сфері охорони здоров’я в умовах реформування охорони здоров’я як помічник—консультант народного депутата України Ханенка С. М. (ВО “Свобода”)

Автор Christine

Пов’язаний запис