Вільшанська селищна рада встановила нові тарифи на «комуналку»

Про необхідність змінити розмір тарифів на водопостачання, вивіз рідких нечистот та побутових відходів ПСП «Райсількомунгосп», котре й надає ці послуги населенню, заявило ще місяць тому, адже востаннє вартість «комуналки» для вільшанців депутати переглядали в листопаді позаминулого року.

За розрахунками комунгоспівців собівартість кубу води для населення зараз становить 27 грн. Досі райцентрівські споживачі платили за неї 16,24 грн за 1 м3. Після довгих дебатів між представниками громади селища й «Райсількомунгоспу», було досягнуто компроміс – ціну тарифу на живильну вологу «збили» з 27 до 22 грн. Комунгоспівці погодилися знизити в розрахунках собівартості послуг, які вони надають населенню, частку рентабельності: з запланованих 12% до 5.

Відтепер базові показники тарифу з водопостачання наступні: для населення куб води коштує 22 грн, організацій – 30 грн, тим, хто не встановив водолічильник, або має у дворі колонку доведеться сплачувати на місяць 85 грн.
Вивіз кубу рідких нечистот за новими розцінками вартує 61 грн, а твердих – 130. Оскільки річна норма накопичення твердих побутових відходів на одну людину становить 2,25 м3, то місячна плата за вивіз сміття споживачу обходитиметься у 24,4 грн.

Автор Christine

Пов’язаний запис