Жорстока смерть 16-річної дівчини на Кіровоградщині: затримали колишнього хлопця загиблої

У Кіровоградській області протягом кількох днів шукали 16-річну Вікторію Макаренко. Тіло дівчини знайшли у покинутому колодязі. Наразі правоохоронці затримали колишнього хлопця жертви.

Трагедія сталась у селі Кетрисанівка. Вікторія зникла у ніч з 14 на 15 серпня. Мачуха та батько дівчини кажуть, що вона пішла спати у свою кімнату, а вночі її там не виявили.

Підстав думати, що неповнолітня втекла, не було, адже всі її речі та паспорт були на місці. ЗМІ пишуть, що перед зникненням Вікторія ходила до своєї подружки, що жила по сусідстві. Проте відповіді на питання, де могла подітись дівчина, та не мала.

На пошуки Вікторії щодня залучали кілька десятків осіб. Лише згодом місцеві жителі згадали про закинутий колодязь. На його дні і виявили тіло – з пошкодженнями.

Поліція затримала колишнього хлопця дівчини. Одна з родичок загиблої розповіла журналістам, що пара розійшлась, оскільки хлопець наполягав на інтимній близькості. Можливо, припускають люди, що він був і серед гостей, яких запросила напередодні подруга вбитої.

Автор Christine

Пов’язаний запис