Кіровоградці – кращі в системі цивільного захисту

2013-01-03. - 13-08 / 1 145

Zivilnui-zahistСправжнім новорічним подарунком для кіровоградських рятувальників стала звістка про те, що за результатами моніторингу оперативно-службової та освітньої діяльності впродовж року їх навчально-методичний центр визнано кращим у системі цивільного захисту держави.

Як розповів начальник навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД, полковник служби цивільного захисту Андрій Бичев, заклад здійснює підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації кадрів для потреб аварійно-рятувальних підрозділів територіального управління МНС в області, навчає керівні, управлінські кадри і фахівців місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій, а також здійснює просвітницьку діяльність серед населення.
Тут створено належну матеріально-технічну базу, приміщення оснащено сучасними технічними та електронними засобами, методичними матеріалами, створено електронну бібліотеку. Особливістю, що вирізняє навчальний комплекс з-поміж інших, є його універсальність, гарна оснащеність і зручне розташування.
Торік колектив центру провів функціональне навчання 3332 осіб. Зважаючи на важливість забезпечення належного рівня цивільного захисту населення за місцем проживання, недавно до плану комплектування обласних курсів введено нову категорію слухачів за напрямом “Відповідальні за роботу консультативних пунктів при житлово-експлуатаційних організаціях та сільських (селищних) радах з цивільного захисту”. За новим напрямом уже навчено 393 слухачів.
Чимало освітніх послуг фахівці центру надають на платній основі. За те, що вони справді потрібні, свідчать цифри – торік функціональне навчання пройшли 347 слухачів.
Ще один напрям діяльності – проведення професійної підготовки незайнятого населення. Для потреб аварійно-рятувальних підрозділів територіального управління МНС України у Кіровоградській області підготовлено 375 осіб.

Джерело