Три екс-кандидати Кіровоградщини увійшли до парламенту

2013-01-03. - 20-18 / 2 735

Alternativna-radaЦе три колишні кандидати до Верховної ради України, які балотувалися на мажоритарних округах Кіровоградської області.

А саме Гранатова О.А. (була висунута партією «Батьківщина» – набрала 32,6%, 26,3 тисяч виборців), Журавльов В.В. (був висунутий партією «Батьківщина» – набрала 26,3%, 21,1 тисяч виборців) та Чорноіваненко О.А. (був висунутий партією «Батьківщина» – набрала 20,9%, 17,9 тисяч виборців).
Інтернет-парламент «Альтернативна рада» був створений з метою пошуку шляхів виходу України з політичної та економічної кризи, покликаний оцінювати плоди діяльності влади, включаючи ВР, а також пропонувати конструктивну альтернативу.
До складу Альтернативної Ради включено кандидатів у народні депутати України, які на останніх парламентських виборах поступилися лише представникам/ставленикам партії влади (ПР, КПУ та ін., хто 13.12.12 голосував за Азарова) та при цьому набрали не менш ніж 19,4% (таким виявився мінімальний фактичний «прохідний бал» до ВР серед мажоритарників), тобто кожен із членів Альтерради набрав не менше відсотків, ніж хоча б хтось із обраних кандидатів.